Basic Header
arrow
arrow
arrow
Responsive Drop Down Menu jQuery CSS3 Using Icon Symbol

ZENDOW PLUS

Legend

Genel Özellikler

Zendow Plus PVC , mükemmel tasarım ve estetiği sayesinde mekanlarınızın tarzına kolayca uyum sağlar. Sistem, en ince ayrıntısına kadar uyum için düşünülmüştür.

Üstün Yalıtım

Zendow Plus PVC , 5 odacıklı tasarımı ve 70 mm genişliği ile ısı yalıtımı açısından mükemmel bir performansa sahiptir. Sisteme alt ısı iletim katsayısı (Uf), IFT Rosenheim'da yapılan testler sonucunda 1,3 - 1,4 W/m2K olarak belirlenmiştir. Orta contalı uygulamalarda, Uf: 1,3 W/m2K olarak belgelendirilmiştir.

Akustik Performans

Günümüzün gürültülü yaşam alanlarında, me­kanların akustik yalıtımı büyük önem taşımakta­dır. Zendow Plus PVC , elle yerleştirilen fitillere göre daha iyi akustik yalıtım sunan 2 bölmeli fitilleri bünyesinde barındırır. Ayrıca PVC'nin var olan yalıtım özellikleri ve Zendow Plus PVC'nin çok bölmeli yapısı, yoğun trafikli ve çok yüksek gürültülü yerler için maksimum akustik yalıtım gerektiren alanları dahi mükemmel bir yaşam alanı haline dönüştürür.

Çevreye Saygı

Zendow Plus PVC'nin pencere ve kapıları yüksek yalıtım değerleriyle daha sağlıklı bir çevre ortamı yaratmanın yanı sıra uzun ömrü, az bakım gereksinimi ve kullanım ömürlerinin sonunda % 100 geri dönüştürülebilirlik ve yeniden işlenebilirlik özellikleriyle de öne çıkmaktadır.

Teknik Özellikler

Profil Genişliği : 70 mm

Odacık Sayısı : 5

Conta Sayısı : 2/3 (Orta Conta Opsiyonel)

Conta : TPE Gri / Siyah

Çıta : Tek Tırnaklı - PCE Contalı

Cam Kalınlıkları : 4, 20, 24, 30, 36, 44 mm

Standart : TS 5358 - EN 12608-A Sınıfı

Isı İletkenlik Kat Sayısı : Uf: 1.3 W/m2K (orta contalı) Uf: 1.4 W/m2

Renk Seçenekleri

Zendow Plus PVC, zengin renk seçenekleri ile tüketicilerin beklentilerini karşılamaktadır.