Basic Header
arrow
arrow
arrow
Responsive Drop Down Menu jQuery CSS3 Using Icon Symbol

CANLAR CAM PANJUR

Canlar Cam Panjur 10 yılı aşan üretimi boyunca sahip olduğu bilgi ve tecrübeyi,siz değerli müşterileri ile paylaşmanın heyecanını duyar.Kurulduğu günden itibaren PVC üretimi yapan uzman kadroya sahip olan şirketimiz,

Orta ölçekli bir işletme olmasına rağmen kurulduğu ilk günden itibaren kaliteye verdiği önem ve zoru başarma azmi sayesinde kısa sürede Egepen-Deceuninck markası ile PVC sektöründe tanınmış ve bu ilkelerinden asla vazgeçmemiştir.

Sürekli otomasyon,iyileştirme vizyonu doğrultusunda,gelişen ve son teknoloji cnc makinaları kullanarak,müşteri beklentilerini maksimum seviyede karşılayan,güvenilir ve çevreye duyarlı üretim gerçekleştirmek adına tüm TSE standartlarına uygunluk sağlayan Canlar Cam Panjur mevcut üretimlerinde Rosenheim'da uygunluğu test edilmiş ürünleri kullanmaktadır.

Firmanın değişmez prensipleri insana ve doğaya saygı,daima kalite,hizmet,zamanında teslim,müşteri memnuniyeti ve uygun fiyat olmuştur.

Üretimde başarı ve sürekliliğin teminatı hizmette dürüstlük ve kalitedir mantığı ile çalışan Canlar Cam Panjur gösterdiğiniz yakın ilgi ve desteklerinizden ötürü teşekkür ederek sizlere bugün ve gelecekte hizmet vermeye devam edecektir.

Bursa Merkez

Balıkesir Şube