Basic Header
arrow
arrow
arrow
Responsive Drop Down Menu jQuery CSS3 Using Icon Symbol

LEGEND

Legend

Genel Özellikler

Legend PVC , 80 mm oturma genişliğine göre, 6 odalı olarak tasarlanmıştır. Sistemin tasarımında özellikle yüksek performans kriterleri göz önünde bulundurularak, profiller en uygun yapı taşlarının bir araya getirilmesi ile oluşturulmuştur. Tasarım süreci, profilin yanı sıra, pencere performansı olarak, yalıtım (ısı ve ses), mukavemet, sızdırmazlık özellikleri bütünsel olarak değerlendirilmiştir. Sistemdeki profiller, TS5358-EN12608 standardına uygun olarak üretilmektedir.

Isı Yalıtımında Yüksek Performans

Legend PVC , pencerenin mekanınıza en iyi ısı yalıtımını sağlaması amacı, birçok önemli yapı taşını bir araya getirecek şekilde tasarlanmıştır. Sistemin, 80 mm platformunda olması, 6 odacıklı, 3 conta (orta conta) konseptleri bir araya getirilmesi ile daha düşük ısı ve iletkenlik katsayısı (Uf) hedeflenmiştir. Legend PVC'ye ait Uf değeri; 1.17 W/m2K'dir. Özellikle sistemin 80 mm genişlik üzerinde yapılandırılması, 44 mm cam kalınlığına sahip düşük Ug değerindeki (0.6-0.7 W/m2K) üçlü cam uygulamalarına olanak sağlamaktadır. Böylelikle pencerenize ait ısı iletkenlik değeri, profil kesiti ve cama ait ısıl değerlerin bir araya gelmesi ile üstün U pencere değerini oluşturmaktadır. (*Uw:0.95 W/m'K)

Statik Güç

Legend PVC de yer alan profillerde yer alan destek sacları yüksek statik değerlere sahiptir. Böylelikle rüzgar yükünün fazla olduğu bölgelerde, yapılacak statik hesaplamaları göz önünde bulundurularak en uygun profil ve sac belirlenir. Sacların statik yönden yüksek mukavemete sahip olması, sistemde daha geniş ebatlı pencere yani görüş alanının artırılmasını sağlamaktadır.

Teknik Özellikler

Profil Genişliği : 80 mm

Odacık Sayısı : 6

Conta Sayısı : 3 (Orta Contalı)

Conta : TPE Gri / Siyah

Çıta : Tek Tırnaklı - PCE Contalı

Cam Kalınlıkları : 24,30,36,44 mm

Standart : TS 5358 - EN 12608-B Sınıfı

Isı İletkenlik Kat Sayısı : Uf: 1.17 W/m2K

Renk Seçenekleri

Legend PVC, zengin renk seçenekleri ile tüketicilerin beklentilerini karşılamaktadır.